O mnie

Hej, jestem Ewa!

Chciałabym uwiecznić dla Was początek Waszej wspólnej drogi. Nie znajdziecie u mnie przesadnie pozowanych i sztucznie wyglądających fotografii. Wręcz przeciwnie, reportaż z Waszego dnia będzie pełen emocji. Będę miała zaszczyt uwiecznić początek Waszej wspólnej drogi, co wymaga Waszego zaufania wobec mnie. Nie lubię sztywnych barier klient-fotograf, podchodzę do Was jako do osób, które obdarowały mnie zaufaniem powierzając tak wielki dzień w swoim życiu.

Każdy reportaż jest inny, ale wyjątkowy.

Moim założeniem jest stworzyć dla Was pamiątkę, do której będziecie wracać ze wzruszeniem i uśmiechem na twarzy. Ciągle udoskonalam swoją pracę, idę z „duchem czasu” w trendach ślubnych, jednak mam swój styl, który mnie wyróżnia i staram się go trzymać.

Jestem otwartą osobą...

Buzia mi się nie zamyka. 😄 Pary czasami wręcz nie odczuwają, że robię im zdjęcia, kiedy zza aparatu co chwilę coś gadam 😀 Po prostu staram się stworzyć luźną atmosferę między nami, która często sprawia, że choć trochę stres z Was ucieka, zachowujecie się naturalnie, co wpływa na piękne kadry. 😊 Uwielbiam kiedy tworzy się między nami swoboda. Są pary, które dzięki owocnej współpracy stały się moimi dobrymi znajomymi, z którymi nieraz umówimy się na kawę, czy inne takie… 😃

Obszar działania.

Głównie pracuję na terenie województwa podkarpackiego, jednak nie ogranicza mnie to, aby zrealizować dla Was reportaż w innym regionie Polski. 😊 Mam za sobą wesela w województwach mazowieckim, małopolskim, czy świętokrzyskim, więc na dobrą sprawę będę z Wami gdzie tylko chcecie.

Nie tylko ślub...

Fotografia ślubna to nie jedyna dziedzina, jaką się zajmuję. Jeśli w przyszłości będziecie potrzebować fotografa na Chrzest, czy innej uroczystości, jestem do Waszej dyspozycji. Możemy się również spotkać na sesjach noworodkowych, ciążowych, dziecięcych i rodzinnych. Jestem po kursach i szkoleniach z zakresu fotografii noworodkowej. Uwielbiam zatrzymywać emocje na kadrach zarówno w reportażach jak i na sesjach rodzinnych. Zapraszam do odwiedzenia moich stron związanych z tą dziedziną fotografii:

Zapraszam

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania.
Dowiedz się więcej przechodząc na stronę polityki prywatności.